Prenájom vysokozdvižných plošín

Ak si potrebujete zjednodušiť stavebné či montážne práce vo výškach, využite možnosť prenájmu vysokozdvižnej plošiny Genie GS-3390. Pristavenie pracovnej plošiny trvá oveľa kratšie, ako napríklad stavba či rozoberanie lešenia. K lešeniu potrebujete početný personál.

Pracovná plošina Genie GS-3390 spĺňa prísne bezpečnostné predpisy a medzinárodné normy. Stabilitu vysokozdvižnej plošiny zaisťujú hydraulické podpery, ktoré vyrovnávajú nerovnosti v teréne. Pohon na všetky štyri kolesá, uzávierka diferenciálu a pneumatiky naplnené polyuretánovou penou zaručujú bezpečnosť v každom prostredí.

Pracovný kôš s nosnosťou až 1134 kg sa ovláda jednoducho, čo rozširuje pracovný rádius a pevná podlážka robí prácu bezpečnejšou. Poskytuje možnosť súčasnej práce niekoľkých pracovníkov zároveň. Pracovný dosah montéra je 12 metrov. Vysokozdvižnú plošinu využívame najmä pri fasádach budov, opláštení hál či pri montážach oceľových konštrukcií. Pokojne ju môžete použiť aj na orezanie stromov na pozemku, kde plánujete stavbu. Spoľahlivá pracovná plošina uspokojí potreby zákazníka aj pri atypických a náročných stavebných projektoch.

Aby pracovná plošina fungovala tak, ako má, zabezpečíme vám okrem prenájmu aj servis. Profesionálnym servisom zabránime akémukoľvek zbytočnému časovému sklzu vašich prác.

Pri realizácii oceľovej haly a opláštení objektov je dobrá pracovná plošina s odpovedajúcim rozsahom nevyhnutná. Aby pracovná plošina fungovala tak, ako má, zabezpečíme vám okrem prenájmu aj profesionálny servis. Pracovnú plošinu pristavíme na miesto realizácie stavby, odborné poradenstvo, sprievodný servis a zaškolenie obsluhy.

Našim klientom garantujeme kvalitu, spoľahlivosť a maximálne bezpečnostné štandardy.

 

Máte záujem o prenájom pracovnej plošiny? Kontaktujte nás a dozviete sa viac: