Prenájom žeriavu

Automobilový žeriav Böcker AK 37/4000 PLC ponúkame na prenájom za prijateľnú cenu. Ide o kvalitný a výkonný autožeriav, ktorý je špeciálne navrhnutý na opláštenie hál a budov. Autožeriav je prispôsobený na to, aby v pracovnom koši spoľahlivo uniesol dvoch ľudí, sendvičový panel a zároveň mal čo najväčší dosah. Vďaka špeciálnemu žeriavu sa práca maximálne zjednoduší, počet presunov žeriava je minimálny a čas opláštenia budovy je kratší.

S opláštením budov s autožeriavom Böcker AK 37/4000 PLC máme bohaté skúsenosti. Používame ho pri vlastných stavbách a projektoch opláštenia. Žeriav je ideálny pre stavby menšieho rozsahu, ale aj pre rozsiahlejšie a vyššie budovy. Autožeriav výrazne zjednodušuje realizáciu oplášťovania budov. Vďaka dobrej manipulácii a jednoduchému ovládaniu pracovného koša trvajú práce neporovnateľne kratšie.

Pre dodržanie vášho časového harmonogramu je dôležité, aby autožeriav fungoval, ako má. Práve preto k je samozrejmou súčasťou prenájmu automobilového žeriavu je pristavenie autožeriavu na miesto stavby, odborné poradenstvo, sprievodný servis a zaškolenie obsluhy. Vďaka tomu zabránite akémukoľvek zbytočnému časovému sklzu vašich prác.

Máte záujem o prenájom automobilového žeriavu? Kontaktujte nás a dozviete sa viac: